- 30%

Nuxe – Reve de Miel krem nate ushqyes dhe hidratues për lëkurat e thata

2,940 Lekë

Reve de Miel Creme Visage Ultra-Reconfortante Nuit

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Nuxe – Reve de Miel krem nate ushqyes dhe hidratues për lëkurat e thata

Krem ​​nate ultra ushqyes që mund të përdoret në lëkurë të thatë dhe të ndjeshme për të hidratuar dhe qetësuar lëkurën. I formuluar me disa përbërës natyralë si gjalpë shea, vaj argani dhe ceramide, ky krem ​​forcon barrierën e lëkurës dhe rimbush thellësisht lëkurën e thatë. Falë agjentëve qetësues, mund të përdoret në lëkurë të ndjeshme për të qetësuar skuqjen dhe irritimin. Lëkura ndihet komode dhe e butë në prekje.

 • I përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme
 • Me 89% të përbërësve me origjinë natyrore
 • I pasuruar me vaj argani, gjalpë shea
 • Me aromë mjalti
 • Pa parabene

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurën e pastruar në mbrëmje dhe masazhoni butësisht derisa të absorbohet plotësisht.

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua/water, Glycerin, Glycol Palmitate, Cera Alba/beeswax, Cocos Nucifera (coconut) Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Oryza Sativa (rice) Bran Oil, Coco-caprylate/caprate, Butylene Glycol, Butyrospermum Parkii (shea Butter) Extract, Helianthus Annuus (sunflower) Seed Oil Unsaponifiables, Hydroxystearic/linolenic/oleic Polyglycerides, Cetearyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Arachidyl Alcohol, Dimethicone, Coco-glucoside, Mel/honey, Parfum/fragrance, Tocopherol, Argania Spinosa Kernel Oil, Capryloyl Glycine, Safflower Oil/palm Oil Aminopropanediol Esters, Tocopheryl Acetate, Arachidyl Glucoside, Hydroxyethyl Acrylate/sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sodium Ydroxide, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Dimethicone Crosspolymer, Hordeum Ulgare Cera/spent Grainwax, Carbomer, Dehydroacetic Acid, Etrasodiumglutamate Diacetate, Glycine Soja (soybean) Oil, 10-ydroxydecanoic Acid, Sebacic Acid, 1,10-decanediol, Polysorbate 60, Orbitan Isostearate, Solanumlycopersicum(tomato) Fruit/leaf/stem Extract, Beta-carotene, Daucus Carota Sativa (carrot) Root Extract, Caprylic/capric Triglyceride, Glyceryl Distearate, Polysorbate 80, Inalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Citronellol, Farnesol, Coumarin, Citral [n2003/c].

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Reve de Miel krem nate ushqyes dhe hidratues për lëkurat e thata”

LART