- 20%

Nuxe – Krem dite ushqyes dhe hidratues për lëkurat e thata dhe të ndjeshme

3,360 Lekë

(Reve de Miel Creme Visage Ultra-Reconfortante Jour)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Lëkura të thata dhe të ndjeshme
Përkujdesje kënaqësi – sensuale që qetëson dhe restauron intensivisht lëkurën falë një kokteji të mrekullueshëm të
vajrave Carthame, Luledielli, Arrë Macadamia dhe vaj Orizi, mjaltit të Acacies, vitaminës E. Aplikohet në mëngjes mbi fytyrë dhe dekolte.
Rezultati: Lëkurë e ushqyer intensivisht që rigjen komfortin që zgjat. Skuqjet, irritîmet, ashpërsitë dhe tërheqjet e saj vogëlohen.

Firma

Nuxe

Linja

Reve de Miel

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Krem dite ushqyes dhe hidratues për lëkurat e thata dhe të ndjeshme”

LART