- 20%

Nuxe -Reve de Miel, krem zbutes, riparues për këmbë

1,600 Lekë

Reve de Miel Creme Pieds Ultra-Reconfortante

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Këmbë shumë të thata ose të dëmtuara
Përkujdesje kremoze riparuese që redukton kallozitetet dhe zonat e dëmtuara në këmbë. Me gjalpë Karité ushqyes dhe derivate Ureje dhe Luledielli si dhe sheqerna të Grurit për një hidratim 24 orësh. Aplikohet në mëngjes dhe/ose mbrëmje masazhohet duke insistuar mbi zonat e dëmtuara, të thata.

Rezultati: Që nga aplikimi i pare këmbët rigjejnë komfort dhe elasticitet. Kallozitetet dhe lëkura e ashpër reduktohen.

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe -Reve de Miel, krem zbutes, riparues për këmbë”

LART