- 30%

Nuxe – Krem ushqyes, riparues i duarve dhe i thonjve

945 Lekë 1,350 Lekë

Reve de Miel Creme Mains et Ongles

Përshkrimi i Produktit

Lëkura e duarve e thatë ose e dëmtuar
Përkujdesje riparuese dhe ushqyese falë mjaltit të Acacies dhe gjalpit Karité. Formë gatenike jo e yndyrshme për një kënaqësi të vërtetë përdorimi që zgjat.

Rezultati : Duar të buta, kutikuia elastike dhe një kontur thoi perfekt.

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Krem ushqyes, riparues i duarve dhe i thonjve”

LART

×