- 20%

Nuxe – Reve de Miel krem trupi

2,400 Lekë

Krem trupi për lëkura të thata dhe të ndjeshme.

(Reve de Miel Creme Corps Ultra-Reconfortante)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Nuxe – Reve de Miel krem trupi

Krem trupi Reve de Miel nga Nuxe është i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme. Trajton lëkurën që mund të ndjehet e thatë duke rikthyer nivelet e hidratimit, duke riparuar si dhe qetësuar irritimin. Absorbohet shpejt dhe siguron rehati afatgjatë për ta lënë lëkurën të ushqyer intensivisht, të butë dhe elastike. Gjithashtu përmban vajra ushqyes botanikë, hidratues të gjalpit shea, allantoinë dhe vitaminë E.

 • Pa paraben
 • I testuar dermatologjikisht
 • Përmban 95% përbërës me origjinë natyrore

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni kremin hidratues në të gjithë trupin, duke u fokusuar në zona të thata të lëkurës.

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

200ml

AQUA/WATER, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, SESAMUM INDICUM (SESAME) SEED OIL, GLYCERYL STEARATE CITRATE, HYDROGENATED COCONUT OIL, HYDROXYSTEARIC/LINOLENIC/OLEIC POLYGLYCERIDES, POLYGLYCERYL-3 STEARATE, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, MEL/HONEY, TOCOPHEROL, PARFUM/FRAGRANCE, HYDROGENATED LECITHIN, DIMETHICONE, CAPRYLOYL GLYCINE, CETEARYL ALCOHOL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL UNSAPONIFIABLES, LAUROYL LYSINE, ORYZA SATIVA (RICE) BRAN OIL, TOCOPHERYL ACETATE, PHENOXYETHANOL, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER EXTRACT, CITRIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM HYDROXIDE, ALLANTOIN, DEHYDROACETIC ACID, SODIUM GLUCONATE, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, DIMETHICONOL, POLYSORBATE 60, SORBITAN ISOSTEARATE, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, HORDEUM VULGARE CERA/SPENT GRAIN WAX, SOLANUM LYCOPERSICUM (TOMATO) FRUIT EXTRACT, BETA-CAROTENE, DAUCUS CAROTA SATIVA (CARROT) ROOT EXTRACT, LINALOOL, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, FARNESOL, COUMARIN, CITRAL [N3101/A].

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Reve de Miel krem trupi”

LART