Restoria Discreet – Shampo për kthimin e ngjyrës natyrale të flokëve

1,500 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Restoria Discreet – Shampo për flokët

Shampoja Restoria Discreet Color Restoring është shampo e cila gradualisht dhe butësisht rikthen ngjyrën me pamje natyrale në flokët e thinjur. Zvogëlon thinjat, për pamje më natyrale. E butë për flokët. Nuk përmban amoniak ose peroksid.Përmban Aloe Vera dhe vaj kokosi. Pastron dhe rigjallëron flokët. Formula unike ushqen dhe i hidraton ato. Flokët do ti ndjeni më të fortë, më të trashë, më të shëndetshëm dhe me pamje më të re.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni rregullisht si shampo të zakonshme, derisa të arrini rezultatet e dëshiruara, pastaj përdoreni disa herë në javë për të ruajtur ngjyrën.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Restoria

Mosha

30+

Forma

Shishe

Sasia

147ml

Water, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Decyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Glycol Stearate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Sodium Cocoyl Isethionate, Fragrance, 2,4-Diaminophenoxyethanol HCl, Ethanolamine, Cetearyl Glucoside, Dimethicone, Dihydroxyindoline HBr, p-Aminophenol, Erythorbic Acid, Sodium Sulfite, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Tetraaminopyrimidine Sulfate, Stearamide AMP, 2-Amino-4-Hydroxyethylaminoanisole Sulfate, N,N-Bis (2Hydroxyethyl)-p-Phenylenediamine Sulfate, Panthenol, Manganese Sulfate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Laureth-4, Laureth-23, Sorbic Acid, Etidronic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Maltodextrin

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Restoria Discreet – Shampo për kthimin e ngjyrës natyrale të flokëve”

LART