Restoria discreet – krem për rikthimin e ngjyrës natyrale të flokëve

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

I zhvilluar 45 vjet më parë, Restoria Discreet është trajtimi i flokëve gri që kthen gradualisht në ngjyrën natyrale.

Kremi i flokëve Restoria Discreet nuk është një bojë, ai vepron me kiminë natyrale të flokut, duke kthyer flokun tuaj në një ngjyrë natyrale gradualisht gjatë 2-3 javëve. Ajo errëson gradualisht flokët gri ose të bardhë në kafë të hapur, të mbyllur ose të zezë, sipas dëshirës.
Ngjyra e flokëve mund të kontrollohet nga frekuenca e aplikimit dhe mund të heqë të gjithë ngjyrën gri ose pak, sipas rezultatit tuaj të dëshiruar.
Nuk ka asnjë miksim, nuk ka tabela ngjyrash, doreza. Restoria Discreet është e përshtatshme për të gjitha ngjyrat e flokëve dhe aplikohet në zonat e thinjura.

Përdorimi i rregullt parandalon shfaqjen e rrënjeve gri. Produkti mund të përdoret si nga femrat dhe nga meshkujt.

Info. Shtesë

Firma

Restoria

Mosha

30+

Forma

Shishe

Sasia

150ml, 250ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Restoria discreet – krem për rikthimin e ngjyrës natyrale të flokëve”

LART

×