- 10%

Rene Furterer – Sublime Curl Curl Nutri-Activating Cream

2,340 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Furterer – Sublime Curl Nutri-Activating Cream

 • Krem hidratues ndihmon në përmirësimin dhe theksimin e kaçurrelave dhe ondeve.
 • Ekstrakti i Acanthus promovon formën e kaçurrelave dhe ondeve.
 • Vaji i aguliçes ndihmon në mbrojtjen e flokëve nga lagështia.
 • I lë flokët të lehtë për tu krehur.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni në flokë të tharë me peshqir. Mos e shpëlani. Thani flokët me difuzor. Ndërsa në flokë të thatë, përdorni gishtin për të aplikuar krem në kaçurrela individuale sipas nevojës.

Firma

Rene Furterer

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

100ml

Water, Ethylhexyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Acanthus Mollis Leaf Extract, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Bht, Butylphenyl Methylpropional, Ceteareth-33, Citronellol, Ethylhexylglycerin, Fragrance (Parfum), Glycerin, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hexyl Cinnamal, Hydroxyethylcellulose, Lactic Acid, Limonene, Linalool, Maltodextrin, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil (Oenothera Biennis Oil), Phenoxyethanol, Polyquaternium-68, Salicylic Acid, Sorbic Acid, Tocopherol, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rene Furterer – Sublime Curl Curl Nutri-Activating Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART