- 10%

Rene Furterer – Sublime Curl Curl Activating Spray

Original price was: 3,100 Lekë.Current price is: 2,790 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Rene Furterer – Sublime Curl Curl Activating Spray

 • Spray Rene Furterer përmirëson forcimin e kaçurrelave dhe ondeve.
 • Ekstrakti i Acanthus promovon formën e kaçurrelave dhe ondeve.
 • Vaji i aguliçes ofron mbrojtje afatgjatë kundër lagështirës (efekt anti defrizant).

Udhëzime mbi përdorimin

Spërkateni lehtë ne flokë të tharë me peshqir. Mos e shpëlani. Thajeni me me difuzor. Mund ta aplikoni edhe në flokë të thatë.

Firma

Rene Furterer

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

150ml

Water (Aqua), Glycerin, Glycolic Acid, Triethanolamine, Acanthus Mollis Leaf Extract, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate,Butylphenyl Methylpropional, Cetrimonium Chloride, Citronellol, Ethylhexylglycerine, Fragrance (Parfum). Hexyl Cinnamla, Limonene, Linalool, Maltodextrin, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil (Oenothera Biennis Oil), Oleth-10, Pathenol, Patolactone, Peg-40, Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Polyquaternium-10, Polyquaternium-68, Ppg-26-Buteth-26, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Vp/Va Copolymer.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rene Furterer – Sublime Curl Curl Activating Spray”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART