- 30%

Purasana – Matcha Moringa Latte

Original price was: 2,000 Lekë.Current price is: 1,400 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Purasana – Matcha Moringa Latte

Matcha është një pluhur çaji jeshil, burim i shumë vitaminave dhe mineraleve, me vlera të larta ushqyese. Gjithashtu edhe gjethet dhe frutat e pemës Moringa kanë një vlerë ushqyese jashtëzakonisht të lartë. E pasur me vitamina dhe minerale thelbësore, më shumë se disa ushqime të tjera. Si shtesë ushqimore e një jetese të shëndetshme, mund ta përdorni kur të doni, pa asnjë efekt anësor. E shijshme për mëngjes, ose gjatë udhëtimit, mund të pihet e nxehtë ose e ftohtë.

 • 100% me bazë bimore
 • Nuk ka shtesa të panevojshme ose sintetikë
 • Pa laktozë
 • Pa sojë
 • Pa gluten

Udhëzime mbi përdorimin

Hidhni 5 gr në 200ml qumësht. Mund ta konsumoni të ngrohtë ose të ftohtë.

Firma

Purasana

Mosha

Të gjithë

Forma

Kavanoz

Sasia

120gr

Nutrientët/100g/5g
Calories1411 / 337 kj / kcal70,8 / 16,9 kj / kcal
Fat1,9 g0,1 g
from Saturated fatty acids0,5 g0,03 g
Carbohydrates62,4 g3,1 g
from Sugar1,9 g0,1 g
Protein10,7 g0,5 g
Fiber13,8 g0,7 g
Salt0,03 g0 g
mg -miligram
DDR -Doza Ditore Referencë
Lista e përbërësve</strong
Matcha green tea powderGluten-free mixCornRiceMilletAcacia HoneyFibregum™Moringa leaf powder
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Purasana – Matcha Moringa Latte”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART