- 30%

Purasana – Cocoa Maca Latte

Original price was: 1,500 Lekë.Current price is: 1,050 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Purasana – Cocoa Maca Latte

Kakao është e pasur me vlera të larta ushqyese dhe përfshin: antioksidantë, zink dhe magnez. Ndërsa Maca përmban një vlerë të lartë të kalciumit dhe hekurit. Si shtesë ushqimore e një jetese të shëndetshme, mund ta përdorni kur të dëshironi, pa asnjë efekt anësor. E shijshme për mëngjes, ose gjatë udhëtimeve. Mund të pihet e nxehtë ose e ftohtë. Ky pluhur me bazë super foods është shoqëruesi ideal për ditë të gjata.

 • 100% me bazë bimore
 • Nuk ka shtesa të panevojshme ose sintetikë
 • Pa laktozë
 • Pa sojë
 • Pa gluten

Udhëzime mbi përdorimin

Hidhni 5 gr në 200ml qumësht. Mund ta konsumoni të ngrohtë ose të ftohtë.

Mosha

Të gjithë

Forma

Kavanoz

Sasia

120gr

Nutrientët/100g/5g
Energy1408 kJ / 335 kcal70,4 kJ / 16.8 kcal
fats5 g0.25 g
Of which saturated fatty acids2.92 g0.1 g
Carbohydrates44.6 g2.23 g
sugars1.4 g0.07 g
Fibres20 g1 g
Protein17.9 g0.9 g
Salty0.16 g0 g
g -gram
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Purasana – Cocoa Maca Latte”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART