Protefix – Tableta pastruese për protezat

800 Lekë

(Active Cleanser)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Protefix – Pastrues për të gjitha llojet e protezave

Tabletat Protefix Active Cleanser pastrojnë dhe heqin aromat nga protezat në vetëm 15 minuta për një freski që zgjat gjithë ditën. Me anë të oksigjenit aktiv Protefix pastron fuqishëm pa dëmtuar protezat.

 • Pastron me anë të oksigjenit aktiv
 • Largon dhe copëzat më rezistente
 • Paketime individuale të tabletave

E përshtatshme dhe për protezat me materiale të ndryshme. I përshtatshëm dhe për protezat e përkohshme të fëmijëve.

Firma

Helago GmbH

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

32

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Protefix – Tableta pastruese për protezat”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART