Kryefaqja » Produktet » Shtesa ushqimore & vitamina » Vitamina » Omega » Promopharma – Vaji i mëlçisë së merlucit

Promopharma – Vaji i mëlçisë së merlucit

1,250 Lekë

(Olio di Fegato di Merluzzo 60caps.)

Firma:

Përshkrimi i Produktit

Vaji i mëlçisë së merlucit është një shtesë ushqimore me bazë Omega-3, i pasur në mënyrë natyrale dhe me vitamina si:

  • Vitamina A që kontribuon në mirëmbajtjen e membranës së mukozës, lëkurës dhe shikimit
  • Vitamina D që kontribuon në përthithjen normale të kalciumit dhe fosforit, për dhëmbë dhe kocka të shëndetshme si dhe për funksionin normal të muskujve dhe sistemit imunitar.
  • Vitamina E që kontribuon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një kapsulë në ditë gjatë ushqimit.

Info. Shtesë

Firma

Promopharma

Forma

Kapsula

Sasia

60

Cod liver oil, capsule (gelatin, glycerin), vitamin E (d-alpha-tocopherol), vitamin A (retinol), vitamin D (cholecalciferol).

Reviews

Nuk ka akoma përshtypje për këtë produkt.

Bëhu i pari që jep një përshtypje për “Promopharma – Vaji i mëlçisë së merlucit”

Your email address will not be published. Required fields are marked *