Promopharma – Vaji i mëlçisë së merlucit

1,250 Lekë

(Olio di Fegato di Merluzzo 60caps.)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Vaji i mëlçisë së merlucit është një shtesë ushqimore me bazë Omega-3, i pasur në mënyrë natyrale dhe me vitamina si:

 • Vitamina A që kontribuon në mirëmbajtjen e membranës së mukozës, lëkurës dhe shikimit
 • Vitamina D që kontribuon në përthithjen normale të kalciumit dhe fosforit, për dhëmbë dhe kocka të shëndetshme si dhe për funksionin normal të muskujve dhe sistemit imunitar.
 • Vitamina E që kontribuon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një kapsulë në ditë gjatë ushqimit.

Firma

Promopharma

Forma

Kapsula

Sasia

60

Cod liver oil, capsule (gelatin, glycerin), vitamin E (d-alpha-tocopherol), vitamin A (retinol), vitamin D (cholecalciferol).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Promopharma – Vaji i mëlçisë së merlucit”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART