Promopharma – Promolase 1000 Plus Integrator me kripëra minerale

2,800 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Promopharma – Promolase 1000 Plus

Promolase 1000 plus është një shtesë ushqimore me bazë Magneziumin që kontribuon në:

 • Reduktimin e lodhjes dhe plogështisë,
 • Në ekuilibrin elektrolitik,
 • Në metabolizmin normal energjitik

Së bashku me Kaliumin kontribuojnë në mirëfunksionimin e sistemit nervor dhe në funksionin muskular.

Ideal në stinën e verës për të parandaluar dehidratimin.

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet përdorimi i një bustine 2 herë në ditë, e tretur në një gotë me ujë.

Kujdes: Mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjeç. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet nuk duhet të konsiderohen si një zëvendësim i një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme. Ruajeni në një vend të freskët.

Firma

Promopharma

Mosha

Të gjithë

Forma

Bustina

Sasia

30

Maltodextrin, Potassium citrate, Potassium gluconate, acidity regulator: sodium hydrogen carbonate; L-aspartic acid, magnesium oxide, magnesium citrate, acidifiers: citric acid, tartaric acid; flavoring, anti-caking agent: silicon dioxide; sweetener: sucralose, Cartamo (Carthamus tinctorius L. flowers) powder

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Promopharma – Promolase 1000 Plus Integrator me kripëra minerale”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART