- 50%

Promopharma – Procollagen

940 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Procollagen është një shtesë ushqimore e studiuar për stimulimin e sintezës natyrale të kolagjenit që me avancimin e moshës reduktohet dhe rigjenerimi dhe riparimi i lëkurës ndodhin me ngadalë. Lëkura humb në mënyrë progresive elasticitetin dhe tonusin me kalimin e kohës: lëkura nuk mund të kundërshtojë më efektet e kontraktimit të muskujve dhe në sipërfaqe shfaqen rrudha që me kalimin e kohës bëhen më të dukshme.

Procollagen është një integrator që siguron që tonusi i indeve nën lëkurë të qëndrojë perfekt, falë pranisë së NDF, MSM dhe vitaminës C që kontribuojnë në formimin e kolagjenit.
Procollagen me formulën ekskluzive me bazë substanca antioksidante dhe kundër moshës të tilla si silica, MSM (metil Sulfenil Metano) një formë squfuri biologjikisht aktiv, favorizon gjendjen e saktë të indit lidhor dhe mbron nga oksidimi i qelizave.

Nuk përmban gluten.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një ose dy tableta në ditë. Këshillohet marrja e një tablete pas mëngjesit dhe një tablete pas darke.

Firma

Promopharma

Forma

Tableta

Sasia

30

MSM – methylsulfonylmethane, Vitamin C, NDF (Natural Dermo Filler – Bamboo [Bambusa vulgaris Schrad. Ex JC Wendl., Stem] es enriched with Vitamin E), Bulking Agent: microcrystalline cellulose, Anti-caking agents: magnesium stearate, silicon dioxide.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Promopharma – Procollagen”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART