- 30%Hot

PromoPharma – Lattoferrina 200 Immuno

Original price was: 3,750 Lekë.Current price is: 2,630 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

PromoPharma – Lattoferrina 200 Immuno

Lactoferrina është një proteinë shumëfunksionale me veti antimikrobike dhe antivirale.

Lactoferrin 200 rekomandohet në rast të:

 • Hipoimunitetit
 • Infeksioneve bakteriale
 • Infeksioneve virale
 • Anemisë nga mungesa e hekurit
 • Çrregullimeve gastrointestinale

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet një bustinë në ditë direkt ose e tretur në ujë.

Mbajeni larg fëmijëve nën tre vjeç. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Shtesat nuk synojnë të zëvendësojnë një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme. Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë, larg burimeve të nxehtësisë.

Firma

Promopharma

Mosha

Të gjithë

Forma

Bustina

Sasia

30

Sweetener: Addolcente èZucchero?® (erythritol, steviol glycosides from Stevia rebaudiana Bertoni leaves), lactoferrin (milk derivative), maltodextrin, anti-caking agent: silicon dioxide.200 mg of pure Lactoferrin

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “PromoPharma – Lattoferrina 200 Immuno”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART