Promopharma – Ecobiopomata Aloe Vera 100%

1,250 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Promopharma – Ecobiopomata Aloe Vera 100%

Aloe vera ofron një veprim efektiv shërues, antinflamator dhe hidratues ideal për lëkurën e thatë dhe të dëmtuar, duart e plasaritura, acarimet dhe djegiet, djegien nga dielli, pickimet e insekteve, irritime, dermatit, si dhe për trajtimet pas diellit.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni kremin në zonat e prekura, duke e masazhuar në mënyrë rrethore derisa të absorbohet plotësisht. Përsëriteni aplikimin disa herë në ditë.

Firma

Promopharma

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

AQUA (WATER), CETYL ALCOHOL, SUNFLOWER SEED OIL GLYCERIDES** (HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL GLYCERIDES**), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, COCOGLYCERIDES, SODIUM CETEARYL SULFATE, CETEARYL GLUCOSIDE, ALOE BARBADENSIS GEL** (ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE**), BENZYL ALCOHOL, SODIUM DEHYDROACETATE, CITRIC ACID, TOCOPHEROL, DEHYDROACETIC ACID, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL (HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Promopharma – Ecobiopomata Aloe Vera 100%”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART