PromoPharma – Biopomata Calendula

1,250 Lekë

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

PromoPharma – Biopomata Calendula

Calendula zbutëse dhe eudermike ndihmon në zbutjen e lëkurës së irrituar dhe të kuqe, duke e ushqyer dhe hidratuar për një ripërtëritje të saj. Lehtëson edhe pas pickimit të insekteve.

 • Pa paraben

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në zonat që doni të trajtoni, me një masazh rrethor derisa të absorbohet plotësisht. Përsëriteni aplikimin disa herë në ditë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Promopharma

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

AQUA (WATER), CETYL ALCOHOL, SUNFLOWER SEED OIL GLYCERIDES * (HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL GLYCERIDES *), ANTHEMIS NOBILIS FLOWER WATER *, GLYCERIN, CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERETE, CETELOCARY CERTARY, CETELOCARYLCH GLUCOSIDE, BENZYL ALCOHOL, TRITICUM MONOCOCCUM SEED EXTRACT * (TRITICUM MONOCOCCUM (WHEAT) SEED EXTRACT *), CALENDULA OFFICINALIS EXTRACT * (CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT *), SODIUM DEHYRICDROACETATE *, CITILOPHERACETATE, ACIDROACETATE, DUHYRIC AID (CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) PEEL OIL *), HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL (HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL), LINALOOL

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “PromoPharma – Biopomata Calendula”

LART