Promopharma – Biopomata Arnica 10%

1,250 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Promopharma – Biopomata Arnica 10%

Ekstrakti Arnika është i dobishëm në rast të mavijosjeve dhe shenjave duke lehtësuar traumat e fundit. Shoqërimi me Devil’s Claw  është veçanërisht i përshtatshëm si një ndihmues për veprimin qetësues.

 • Pa paraben

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në zonat që doni të trajtoni, me një masazh rrethor derisa të absorbohet plotësisht. Përsëriteni aplikimin disa herë në ditë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Promopharma

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

AQUA (WATER), HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL (HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL), CETYL ALCOHOL, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, ARNICA MONTANA EXTRACT * (ARNICA MONTANA FLOWER EXTRACT *), CAPRYLIC / CAPRICODARY CULARICLYCY CETEARYL GLUCOSIDE, BENZYL ALCOHOL, HAMAMELIS VIRGINIANA LEAF WATER * (HAMAMELIS VIRGINIANA (WITCH HAZEL) LEAF WATER *), MENTHA PIPERITA OIL * (MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) OIL *), LIMESTONE DEEPODRICACTY, ACPODRICACTY SUMIDUM, ACDRICACTY HARPAGOPHYTUM PROCUMBENS ROOT EXTRACT *), CITRUS LIMON PEEL OIL * (CITRUS LIMON (LEMON) PEEL OIL *), DEHYDROACETIC ACID, TOCOPHEROL, LINALOOL.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Promopharma – Biopomata Arnica 10%”

LART