Promopharma – Astrape për rritje imuniteti

(1 përshtypje mbi produktin)

2,000 Lekë

Suplement, multivitaminë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Astrape është një supplement me bazë vitamin B2, B6 dhe B12 që ndihmon në reduktimin e gjendjes së dobësisë dhe lodhjes. Gjithashtu përmban Maca, një përbërës me efekt tonifikues (largon lodhjen mendore dhe fizike)

Udhëzime mbi përdorimin

Fëmijët: Një flakon çdo dy ditë

Të rriturit: Një flakon në ditë për dy muaj. Preferohet në mëngjes

Kujdes

Ruajeni produktin në një vend të freskët dhe të thatë, larg burimeve të nxehtësisë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.
Suplementet dietike nuk janë një zëvendësim i dietës së balancuar dhe jetesës së shëndetshme.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Promopharma

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakonçina

Sasia

10 (x10ml)

Tapa
Sweetener: Mannitol (corn or wheat); Microencapsulated fish oil; pyridoxine hydrochloride (Vitamin B6); anti-caking agent: silicon dioxide; riboflavin (Vitamin B2), thiamine mononitrate (Vitamin B1) cyanocobalamin (Vitamin B12).
Flakoni
Purified water, fructose, flavor, Maca (Lepidiummeyenii, root) dry extract, magnesium citrate, Acidity regulator: citric acid, cranberry juice, lyophilized royal jelly, Potassium Citrate, artichoke (Cynarascolymus leaves) dry extract, Preservative: Potassium sorbate, sodium citrate.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Promopharma – Astrape për rritje imuniteti
 • .

  Jam duke perdorur .shikoj qe kam ca ndryshime ne imunitet pasi vuaj dhe nga mungesa e jodit .tiroidet..

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART