Promopharma – Astrape Stick

2,800 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Promopharma Astrape Stick

Bustinat Astrape nga Promopharma janë një suplement ushqimor i bazuar në vitaminën B2, vitaminën B6 dhe vitaminën B12 të cilat ndihmojnë në reduktimin e lodhjes. Ky suplement gjithashtu përmban Maça e cila prodhon një efekt stimulues, duke ndihmuar në të  luftuarit e lodhjes mendore dhe fizike.

Përdorimi është i dobishëm në rast ndjesie lodhjeje dhe nevojitet për të ndihmuar funksionimin e mirë të metabolizmit të energjisë dhe sistemin imunitar.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandojmë një bustinë në ditë, të merret siç është.

Firma

Promopharma

Mosha

20+

Forma

Bustina

Sasia

10

Isomalt, Maltodextrin, Maca (Lepidium meyenii Walp., Tuber) d.e., aroma, Royal jelly, Artichoke (Cynara scolymus L., leaves) d.e. tit. 2.5% ac. chlorogenic, corrector acidity: citric acid; Fish oil microencapsulated (contains derivatives of soy and milk), anti-caking agent: dioxide silicon; sweetener: sucralose; Vitamin B2 (riboflavin), Vitamin B6 (pyridoxine hydrochloride), Vitamin B1 (thiamine mononitrate), Vitamin B12 (cyanocobalamin).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Promopharma – Astrape Stick”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART