Promo Pharma – Xaliform Dimagra

2,650 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Xalifom Dimagra është një integrator i Promo Pharma me bazë vitamina dhe kripëra minerale. Përdorimi i Xaliform këshillohet në mënyrë specifike për ato që ndjekin trajtimin Dimagra ose një dietë hipokalorike, për të marrë nutrientët e nevojshëm për mirëqënien e organizmit.

Xaliform përmban kripëra minerale, oligoelemente dhe vitamina antioksidante (A, C, E).

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet konsumimi i 2 bustinave në ditë. Tretni Xaliform në një gotë me ujë në mëngjes dhe në drekë, larg ushqimit.

Firma

Promopharma

Mosha

14+

Forma

Bustina

Sasia

20

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Promo Pharma – Xaliform Dimagra”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART