Promo Pharma – Dimagra Proteinë me shije frutash

3,060 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Dimagra Protein është një integrator i zhvilluar nga Promo Pharma që favorizon humbjen e peshës, në të njejtën kohë me mbajtjen e indeve të muskujve. I karakterizuar nga një shije e këndshme frutash, Dimagra Protein përmban proteina të pastra të izoluara nga hirra, themelore për një kontribut të duhur të aminoacideve në sajë të vlerës së tyre të lartë biologjike dhe në një raport më të mirë të efikasitetit të proteinave.

Lisocomplex2 falë prezencës së aminoacideve të lira në brendësi të kompleksit rezulton i dobishem në stimulimin e lipolizes dhe sintezës së proteinave. Maltodekstrina e derivuar nga procesi i hidrolizës së amideve, garanton një furnizim të vazhdueshëm me energji, duke mbajtur konstant nivelin e sheqerit në gjak.

Formulimi i Dimagra protein kompletohet me Koenzimë Q10, antioksidant i fuqishëm për favorizimin e një metabolizmi energjitik ndërsa Zinku dhe vitamina B6 favorizojnë një metabolizëm korrekt proteinik.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet të merrni 1 qeskë në ditë, të holluar në 200 cc ujë të freskët ose në temperaturë dhome, mundësisht në mëngjes ose para vaktit kryesor.

Firma

Promopharma

Mosha

14+

Forma

Bustina

Sasia

10

FOS (oligosaccharide fruit), Maltodextrin, Calcium carbonate, Sodium bicarbonate, Potassium bicarbonate, Potassium citrate, Magnesium carbonate, Tartaric acid, Citric acid, Aroma, Vitamin C, Silica, Vitamin E acetate, Seleniomethionine, Manganese gluconate, Vitamin D3, Vitamin A, sweetener: steviol glycosides.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Promo Pharma – Dimagra Proteinë me shije frutash”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART