Promo Pharma – Dimagra Dren

2,260 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Dimagra Dren është një shtesë ushqimore e lëngshme me bazë ekstrakte bimësh drenuese dhe pastruese. Përdorimi i Dimagra Dren është ndihmues në dietat hipokalorike dhe favorizon humbjen e peshes, duke vepruar në humbjen e lëngjeve të tepërta të trupit.

Dimagra Dren përmban

 • Ananas ndihmon në tretjen e proteinave (bromelain)
 • Ekstrakt Pilosella dhe Betulla me veprim diuretik
 • Cardo Marino me veprim pastrues dhe anti-oksidant
 • Murriz me veprim rregullues në aktivitetin kardiovaskular
 • Kafe jeshile stimulues i metabolizmit dhe tonifikues
 • Kromi për mbajtjen e niveleve normale të sheqerit në gjak

Si perdoret Dimagra Dren

Tretni 15-20ml Dimagra Dren në 2 litër ujë, dhe konsumojeni gjatë ditës.

 • Pa gluten

Kujdes: Mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjeç. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet nuk duhet të konsiderohen si një zëvendësim i një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme. Kur hapet, të ruhet në frigorifer.

Firma

Promopharma

Mosha

14+

Forma

Shishe

Sasia

300ml

Water, Pineapple juice concentrate, Pilosella (Hieracium pilosella L., aerial part) es tit. 1%, Vitexina, Birch (Betula pendula Roth.) Es tit. 1% Hyperoside, Hawthorn (Crataegus oxyacantha Medicus, flowers and leaves) eg titrated 3% Vitexina, Milk thistle (Silybum marianum Gaertn, fruits) es tit. 80% Silymarin, Antioxidant: Ascorbic acid, Green coffee (Coffea arabica L., seeds) es tit. 45% chlorogenic acid, potassium sorbate, copper sulphate, chromium picolinate. Gluten free.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Promo Pharma – Dimagra Dren”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART