Promo Pharma – Bio for Kids Flu

1,350 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Shtesë ushqimore me NAC (N-Acetilcisteine), Propolis, Altea dhe Marrubio të cilat ndihmojnë në hollimin e sekrecioneve bronkiale.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Fëmijët mbi 6 vjeç: 1 bustinë në ditë, e tretur në një gotë ujë
 • Të rriturit: 1 bustinë 2 herë në ditë, e tretur në një gotë ujë.

Kujdes: Ruajeni në një vend të freskët, larg nxehtësisë.

Firma

Promopharma

Forma

Bustina

Sasia

10

Maltodestrine, NAC (N-acetilcisteina), correttore di acidità: sodio bicarbonato; acidificanti: acido tartarico, acido citrico; Propoli (Propolis) e.s. idrodispersibile, Altea (Altaea officinalis L., radice) e.s., Marrubio (Marrubium vulgare L., sommità con fiori) e.s., aroma arancio, agente antiagglomerante: biossido di silicio; edulcorante: sucralosio.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Promo Pharma – Bio for Kids Flu”

LART