Promis – Pastë Dhëmbësh Pa Flour

1,100 Lekë

(Pasta senza fluoro)

Përshkrimi i Produktit

Promis Pastë Dhëmbësh Pa Flour

Pasta natyrale e dhëmbëve me përbërës 99%  natyralë dhe 21% organikë do të pastrojnë pllakën bakteriale dhe do të pengojnë formimin e kariesit për të ruajtur shëndetin tuaj oral në një mënyrë natyrale.

 • Minimizon pllakën bakteriale
 • Pengon formimin e gurëzave
 • Frenon kariesin
 • Zbut mishrat e dhëmbëve
 • Rimineralizon dhe forcon dhëmbët për një buzëqeshje më të bardhë
 • Siguron një frymëmarrje të freskët, të qëndrueshme
 • Rikthen dhe ruan shëndetin oral në mënyrë natyrale
 • Shije nenexhiku
 • I certifikuar Ecocert Cosmos Organic
Firma

Promis

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Sorbitol, hydrated silica, aqua, mentha piperita leaf water, xylitol, aloe barbadensisleaf juice, lauryl glucoside, xanthan gum, aroma, glycerin, calcium carbonate, hydroxyapatite, bentonite, sodium benzoate, azadirachta indica bark / seed extract, citrusa peurantium oil bergamnia melaleuca alternifolia leaf oil, stevia rebaudiana extract, citric acid, potassium sorbate, echinacea purpurea extract, rosmarinus officinalis leafextract, eucalyptus globulus leaf extract, lactic acid, limonene, linalool.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Promis – Pastë Dhëmbësh Pa Flour”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART