Promis – Pastë dhëmbësh me flour

1,100 Lekë

Flour 1450 ppm

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Promis Pastë dhëmbësh me flour

Pasta natyrale e dhëmbëve me përbërës 99% natyralë dhe 21% organikë do të pastrojë pllakën bakteriale dhe do të pengojë formimin e kariesit për të ruajtur shëndetin tuaj oral në një mënyrë natyrale.

 • Minimizon pllakën bakteriale
 • Pengon formimin e gurëzave
 • Frenon kariesin
 • Zbut mishrat e dhëmbëve
 • Rimineralizon dhe forcon dhëmbët për një buzëqeshje më të bardhë
 • Siguron një frymëmarrje të freskët, të qëndrueshme
 • Rikthen dhe ruan shëndetin oral në mënyrë natyrale
 • Shije nenexhiku
 • I certifikuar Ecocert Cosmos Organic
Firma

Promis

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Promis – Pastë dhëmbësh me flour”

Sorbitol, hydrated silica, aqua, mentha piperita leaf water, xylitol, aloe barbadensisleaf juice, lauryl glucoside, xanthan gum, aroma, glycerin, calcium carbonate, hydroxyapatite, sodium fluoride, bentonite, sodium benzoate, azadirachta indica bark / seedeaminum aurora aurora peel oil, tea tree alternifolia leaf oil, steviarebaudiana extract, citric acid, potassium sorbate, echinacea purpurea extract, rosmarinus officinalis leaf extract, eucalyptus globulus leaf extract, lactic acid, limonene, linalool.

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART