Promis Brush – Furçë dhëmbësh Trio

1,500 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Furçë dhëmbësh Trio

Mishrat tuaj të dhëmbëve do ta pëlqejnë këtë furçë.

Forma unike e dorezës bioplastike dhe 6750 me qime të buta u jep mishrave të dhëmbëve tuaj pastërti maksimale.

 • Forma e furçës Promis Brush: 
  Doreza bioplastike e projektuar në mënyrë ergonomike e zhvendos presionin nga koka në qendër të furçës së dhëmbëve për të mbrojtur dhëmbët dhe mishrat e dhëmbëve.
 • Qimet e furçës:
  Përdorimi i cilësise më të lartë për qimet e furçës Promis Brush. Në fund të fundit, janë ata që bëjnë punën më të vështirë të pastrimit. Kjo është arsyeja pse  përdoren  qime të buta, antibakteriale dhe të rrumbullakosura për të hequr lehtësisht pllakën.
 • Qimet e përbëra nga PBT – fibër artificiale
 • I’m green! : Doreza e furçës promis është bërë nga materiali bioplastik që përmban biopolimere, rrëshirë natyrale, dyllra natyralë, vajra natyralë, celulozë, aditivë organikë, fibra natyrale përforcuese dhe një sasi të vogël plastike për të siguruar qëndrueshmërinë e duhur. Ky kombinim e bën furçën Promis alternativën perfekte të qëndrueshme ndaj furçave tradicionale plastike të dhëmbëve.

Info. Shtesë

Firma

Promis

Mosha

Të gjithë

Forma

Furçë

Modeli

Black Trio, Colored Trio, Wood Trio

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Promis Brush – Furçë dhëmbësh Trio”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART