- 10%

Power of Nature – Prostalive

Original price was: 2,690 Lekë.Current price is: 2,421 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Power of Nature – Prostalive

Prostalive është një një kombinim i bimëve tradicionale, dhe mineraleve. Natyra është kujdesur duke ofruar përbërës natyral, efektiv përmes ushqimit. Një formulë unike e përbërë nga lëndët ushqyese të mëposhtme:

 • Farat e kungullit (Curcubita pepo L.): Një bimë me efekt tradicional, e pasur me sitosterole, karotenoide dhe mikroelementë të tjerë që luajnë një rol të rëndësishëm në trup.
 • Serenoa (Saw Palmetto- Serenoa repens L.): Një pemë që duket si palmë, e njohur edhe si serenoa, e pasur me fitonutriente, siç janë β-sitosterolet.
 • Shega (Punica granatum L.): është fruti i pasur me përbërës antioksidues si acidi elagjik, taninet dhe antocianinat.
 • Rrënja e hithrës (Urtica dioica L.) është një bimë tradicionale që ofron mbrojtje të gjithanshme për njerëzit.
 • Seleni dhe Vitamina E, të cilat kontribuojnë në spermatogjenezën normale dhe në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.
 • Zinku , i cili kontribuon në pjellori dhe riprodhim normal dhe në mirëmbajtjen e niveleve normale të testosteronit në gjak.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 1 kapsulë çdo ditë, mundësisht pas vaktit si shtesë ushqimore në përputhje me udhëzimet e mjekut tuaj.

Firma

Power Health

Forma

Kapsula

Sasia

30

NutrientëtMesatarja për tabletë% NRV*
Pumpkin seed extract 4:1200 mg--
Saw palmetto fruit extract40 mg--
Nettle root extract50 mg--
Lycopene extract5 mg--
Pomegranate fruit extract100 mg--
Zinc10 mg100
Selenium 55 mcg100
Vitamin E6 mg50
%NRV* - Doza Ditore Referencë, mcg - microgram
mg -miligram
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Power of Nature – Prostalive”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART