Përshkrimi i Produktit

Power of Nature – Oliviotic

Suplement ushqimor sinergjik me ekstrakt të çmuar të gjetheve të ullirit, vitaminë D3 dhe zink!

Ulliri është një dhuratë nga natyra, dhe për shekuj me radhë ka qenë një aleat duke ofruar përfitimet e tij unike. Gjethet e ullirit japin oleuropein, një lëndë ushqyese polifenolike, si dhe një përzierje përbërjesh me përbërësit kryesorë hidroksitirosol dhe acid elenolik. Këto të fundit janë lehtësisht të absorbueshme dhe të bio-disponueshme në trup.

Oliviotic është shtesë ushqimore e Power Health bazuar në përbërësit natyralë të mëposhtëm:

 • Ekstrakt i gjetheve të ullirit të hulumtuara shkencërisht, Olea europaea L. – Olivactive® (standardizuar në 20% oleuropein – burim natyror i acidit elenolik)
 • Vitamina D3 dhe zinku, të cilat kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 1 kapsulë në ditë për të mbështetur sistemin tuaj imunitar dhe 2-3 kapsula në ditë për rezultate të menjëhershme.

Firma

Power Health

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

20

NutrientëtMesatarja për tab.% DDR
Olive leaf extract – Olivactive® (Olea europaea L.) 500mg*
Oleuropein100mg50%
vitamin D31,75μg (70iu) 35%
* Vlera ditore nuk është përcaktuar.
Lista e Përbërësve
Olive leaf extract – Olivactive® (Olea europaea L.), capsule shell, zinc citrate, magnesium stearate, cholecalciferol (vitamin D3).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Power of Nature – Oliviotic”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART