Power of Nature – Cool Night

1,630 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Power of Nature – Cool Night

Përbërja e veçantë sinergjike e Cool Night kombinon melatoninën, me veprimin tradicional të dy bimëve, kamomilin dhe Hop, me lëndë ushqyese të tilla si kalcium, magnez, vitaminë B1 dhe vitaminë B6.

Cool Night është një formulë e përbërë nga ushqyesit e mëposhtëm:

 • Melatonina: Kontribuon në zvogëlimin e kohës për të fjetur dhe në lehtësimin e ndjenjave të jet lag (lodhje ekstreme dhe efekte të tjera fizike të ndjera nga një person pas një fluturimi të gjatë nëpër zona të ndryshme kohore)*.
 • Kamomili: Bimë e familjes asteraceae. Konsumohet gjerësisht si pije, i njohur mirë për përfitimet e tij të shumta për trupin e njeriut.
 • HOPS: Bima konsumohet tradicionalisht për aromën e saj të veçantë dhe vetitë e saj të dobishme.
 • Kalciumi: Kontribuon në funksionimin normal të muskujve dhe në transmetimin neuroteknal *.
 • Magnezi: Kontriubon në zvogëlimin e lodhjes,metabolizmin normal që jep energji, funksionimin e sistemit nervor dhe funksionin e muskujve *.
 • Vitamina B1: Kontriubon në funksionimin normal të sistemit nervor dhe kontribuon në funksionimin normal të psikologjisë *.
 • Vitamina B6: Kontriubon në funksionimin normal të psikologjisë dhe uljen e lodhjes *.

Cool Night është një suplement ushqimor i përshtatshëm për:

 • Reduktimin e kohës për të fjetur
 • Jet Lag
 • Personat me mënyrë jetese intensive
 • Reduktimin e lodhjes

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 1 kapsulë një deri në dy orë para kohës së gjumit.

Kujdes:Mos e konsumoni së bashku me ilaçet kundër depresionit dhe antipsikotikëve, si dhe alkoolit.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Power Health

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

30

Melatonin,Hop Extract 10: 1 (Humulus lupulus,Chamomile (Matricaria recutita, 1% Apigenini),Calcium (20%),Stearate (20%),Vitamin B6 (20%),Vitamin B1 (20%) *

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Power of Nature – Cool Night”

LART