Power of Nature – Coenzyme Q10

1,050 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Power of Nature – Coenzyme Q10

Koenzima Q10 gjendet natyrshëm në të gjitha qelizat tona. Ajo vepron si një koenzimë në transferimin e oksigjenit gjatë gjithë ciklit të prodhimit të energjisë në trupin e njeriut. Mbani në mend se me kalimin e viteve prodhimi i Koenzimës Q10 në trupin e njeriut zvogëlohet dhe mund të gjendet vetëm në ushqime me origjinë shtazore.

E përshtatshme për:

 • Atletët
 • Vegjetarianë
 • Personat me konsum të reduktuar të mishit të kuq
 • Personat me mungesë të Koenzimës Q10

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 1 kapsulë para mëngjesit.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Power Health

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

30

The precious Coenzyme Q10 of the series Classics Platinum Range is of high quality and bioavailability, heavy metals free and protected from the vitamin E. From non-genetically modified soybeans.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Power of Nature – Coenzyme Q10”

LART