- 10%

Power of Nature – Winter Balm

Original price was: 1,080 Lekë.Current price is: 972 Lekë.

Balsam lehtësues i frymëmarrjes, i përshatshëm për ftohjet me natyrë të ndryshme.

Përshkrimi i Produktit

Balsam Dimri

Balsami i dimrit është një produkt natyral i cilësisë së lartë. Ai përmban një kombinim unik të vajrave esenciale dhe përbërës të tjerë naturale.

 1. Lehtëson frymëmarrjen
 2. Lehtëson dhimbjet e muskujve të shkaktura nga i ftohti
 3. Zbut kollën

Ky balsam përmban vajra esencialë nga 7 bimë të ndryshme:

Eukalipt, Bredh, Pishë, Tym, Kanellë, Rosmarinë, Myshk.

Është efektiv që nga përdorimi për herë të parë.

Udhëzime për përdorim:

Përhapni një sasi të vogël Balsami në pjesë të ndryshme të trupit (qafë, kurriz, gjoks), 3-4 herë në ditë.

Për të përmirësuar frymarrjen: holloni një lugë plot në një enë të mbushur me ujë të ngrohtë dhe thithni avullin për 3-5 minuta.

Firma

Power Health

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50g

Vaseline, oleum terebinthinae medicinal, menthol, oleum eucalypti, oleum myristicae, cedri nigri, thymoleum

Nuk përmban: Kamfur, Mente, Vazelinë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Power of Nature – Winter Balm”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART