- 10%

Power of Nature – Vitaminë C eferveshente (1000mg+500mg)

1,440 Lekë

24 tableta vitaminë C 1000mg + 20 tableta vitaminë C 500mg

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Vitamina C kontribuon në:

 • Funksionin normal të sistemit imunitar
 • Mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ
 • Funksionimin e sistemit imunitar gjatë dhe pas aktivitetit fizik
 • Formimin e kolagjenit për funksionimin normal të enëve të gjakut, kockave, kërceve, lëkurës, dhëmbëve
 • Metabolizmin normal energjitik
 • Reduktimin e lodhjes dhe plogështisë
 • Funskionimin e sistemit nervor
 • Rritjen e përthithjes së hekurit

Me ëmbëlsuesin natyral Stevia

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një tabletë në ditë para ushqimit, të tretur në një gotë me ujë.

Pa sheqer, gluten, laktozë, konservantë dhe ëmbëlsues artificialë. E përshtatshme për diabetikë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Power Health

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta Eferveshente

Sasia

20, 24

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Power of Nature – Vitaminë C eferveshente (1000mg+500mg)”

LART