- 10%

Power of Nature – Vitaminë C (500mg)

Original price was: 1,050 Lekë.Current price is: 945 Lekë.

Vitamina C të përtypshme me shije portokalli.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Vitamina C kontribuon në:

 • Mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.
 • Funksionin normal të sistemit imunitar gjatë dhe pas aktivitetit fizik intensiv.
 • Formimin e kolagjenit për një funksion normal të enëve të gjakut, kockave, kërceve, lëkurës, dhëmbëve.
 • Metabolizmin normal energjitik.
 • Reduktimin e lodhjes dhe këputjes.
 • Funksionimin normal të sistemit nervor.
 • Rritjen e përthithjes së hekurit.

– Pa sheqer dhe konservantë

Udhëzime mbi përdorimin

Përtypni një tabletë në ditë para ushqimit.

Firma

Power Health

Forma

Tableta të përtypshme

Sasia

30

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Power of Nature – Vitaminë C (500mg)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART