- 10%

Power of Nature – Nutralax

Original price was: 1,600 Lekë.Current price is: 1,440 Lekë.

Suplement ndihmues i traktit tretës, efektiv ndaj konstipacionit.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Suplement ushqimor i përshtatshëm për të lehtësuar konstipacionin dhe për të stimuluar lëvizjet e zorrëve me gjethe sene, aloe dhe psyllium.

Përfitimet:

 • Lëvizshmeri normale intestinale e nevojshme për të lehtësuar konstipacionin
 • Lehtesim i fryrjeve
 • Përmirësim i tretjes

E përshtatshme për njerëzit me konstipacion, disfunksion të funksionit tretës

Dozimi: 1-2 kapsula, në periudhën para gjumit.

Firma

Power Health

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

20

Perberja ne 2 kapsula:

 

 

Senna leaf extract

Aloe leaf powder

Psyllium husk powder ginger

root powder

Dandelion root extract

Hops extract

Magnesium

Calcium

 

 

 

 50mg

 30mg

 30mg

 30mg

 30mg

 100mg

 60mg

 120mg

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Power of Nature – Nutralax”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART