- 10%

Power of Nature – Magnesium (tableta eferveshente)

630 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Shtesë ushqimore magneziumi me shije limoni, e cila ofron energji dhe kontribuon në mirëfunksionimin e sistemit nervor dhe psikologjik.

Magneziumi luan rol të rëndësishëm në funksionimin e muskujve dhe në mbajtjen në kushte të mira të kockave dhe dhëmbëve.

Ideal në rast stresi. Ndihmon në reduktimin e lodhjes dhe plogështisë, luan rol në mbajtjen e balancave të elektroliteve dhe sintezën e proteinave,

 • Është i përshtatshëm për diabetikët pasi nuk përmban sheqer.
 • Pa gluten, laktozë, konservantë, ngjyrues artificalë.
Firma

Power Health

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta Eferveshente

Sasia

20

Citric acid, Sodium bicarbonate, Magnesium carbonate, Sodium cyclamate, Lemon scent, Sorbitol, Starch, Sasharin.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Power of Nature – Magnesium (tableta eferveshente)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART