- 10%

Power of Nature – Magnesium Direct 350mg

1,314 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Power Health – Magnesium Direct 350mg

Kombinim i  2 llojeve të ndryshme të magnezit në përqëndrim të lartë, të cilët në kombinim me vitaminën B6 kontribuojnë në funksionimin normal të proceseve metabolike, që synojnë prodhimin e energjisë, si dhe funksionimin normal të sistemit nervor. Magnezi ndihmon në reduktimin e lodhjes, ekuilibrin e elektroliteve, funksionin normal të muskujve dhe funksionin normal psikologjik. Vitamina B6 kontribuon në metabolizmin normal të proteinave, glikogjenit si dhe në rregullimin e aktivitetit hormonal.

Komponentët:

-Magnez 350 mg (Citrat 150 mg, Oksid 200 mg)

-Vitaminë B6 2 mg

Pa: gluten, laktozë, konservues, ngjyra artificiale. Me ëmbëlsues. I përshtatshëm për veganët.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 1 qese magnez në ditë duke e tretur menjëherë në gojë, pa pasur nevojë të përdorni ujë.

Firma

Power Health

Mosha

Të gjithë

Forma

Bustina

Sasia

30

Magnesium, Magnesium citrate, Magnesium oxide, Vitamin B6

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Power of Nature – Magnesium Direct 350mg”

LART