- 10%

Power of Nature – Liva Pure

Original price was: 2,990 Lekë.Current price is: 2,691 Lekë.

Suplement për mëlçinë dhe metabolizmin e yndyrnave

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Është një formulim special me përbërës natyrorë për të ndihmuar funksionim e mëlçisë dhe rregullimin e metabolizmit të yndyrnave.

E përshtatshme për njerëzit me ngarkesë hepatike, nën mjekim, me komplikacione biliare

Dozimi:

1 tablete në ditë pas ushqimit.

Firma

Power Health

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

30

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Power of Nature – Liva Pure”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART