- 10%

Power of Nature – Hydrolytes

Original price was: 1,100 Lekë.Current price is: 990 Lekë.

Elektrolite që ndihmojnë në hidratimin e trupit

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Elektrolitet janë minerale që humbasin nga trupi ynë:

• Sidomos gjatë muajve të verës nëpërmjet frymarrjes
• Gjatë djersitjes dhe ushtrimeve të sforcuara fizike
• Në rast të çrregullimeve gastrointestinale si diarreja ose të vjellat

Përse janë elektrolitet shumë të rëndësishme?

Ato luajnë një rol kyç në:
– Funksionimin e mirë të qelizave
– Rregullimin e presionit të gjakut
– Funksionimin e duhur të sistemit nervor
– Funksionin e muskujve
– Shëndetin fizik dhe mendor

Dehidrimi një situatë e rrezikshme dhe e vështirë

Efektet anësore: – Lodhje – Dhimbje koke – Krampe muskulare – Goditje dhe lodhje nga nxehtësia

Hydrolytes është një kombinim që përmban 5 elektrolitet më efikase në dozim të përshtatshëm. Kur kombinohen, ata ushqejnë dhe shtojnë në një mënyrë natyrale lëngjet e trupit duke dhënë një balancë absolute natyrale.
Me shije të mirë limoni

Udhëzime për përdorimin: 1 tabletë eferveshente në ditë

 

Firma

Power Health

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta Eferveshente

Sasia

20

1 tabletë përmban: Na263mg / K200mg / Cl195mg / Mg50mg / Ca50mg

Përbërësit aktiv dhe sasia në një tabletë:

Sodium 263 mg
Potassium 200 mg
Chloride 195 mg
Magnesium 50 mg
Calcium 50 mg

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Power of Nature – Hydrolytes”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART