- 10%

Power of Nature – Hair Tone Skin & Nails

Original price was: 1,690 Lekë.Current price is: 1,521 Lekë.

Suplement për flokët dhe thonjtë.

Përshkrimi i Produktit

E përshtatshme për:

 1. Njerëzit me flokë të hollë dhe të dëmtuar dhe me probleme rënieje
 2. Njerëzit me lëkurë të dëmtuar dhe me probleme (të thatë, e plakur, etj)
 3. Njerëzit me probleme me thonjtë
 4. Për mirëqënien e flokëve, lëkurës dhe thonjve (parandalimin e problemeve)

P.N.: MSM (Methylsulfonylmethane) është një komponent që diferencon produktin nga të tjerët. MSM zgjat fazën e rritjes së þokëve dhe çliron sulfur për prodhimin e keratinës.

Udhëzime mbi përdorimin: 1 kapsulë në drekë

Firma

Power Health

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

30

Përbërësit aktivë / për kapsulë:

Vitaminë C 100mg

MSM 100mg

L-Cysteine 60mg

L-Methionine 60mg

Millet Extract 50mg

Silica 50mg

Vitaminë E 20mg

Pantothenic acid 20mg

Zinc 10mg

Copper 2mg

Biotin 100mg

Selenium 50mg

Nuk përmban gluten, laktozë dhe konservues

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Power of Nature – Hair Tone Skin & Nails”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART