- 10%

Power of Nature – Echinacea Extra me stevia

990 Lekë

24 tableta echinacea + 20 tableta vitaminë C 500mg

Përshkrimi i Produktit

Veprim i trefishtë

Echinacea extra është një formulë sinergjike e Echinacea-s, Vitamina C dhe Zink. Shije limoni.

 • Echinacea është një bimë e njohur që tradicionalisht është përdorur gjatë periudhës së dimrit.
 • Zink është një element që kontribuon në forcimin e sistemit imunitar dhe në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.
 • Vitamina C kontribuon në mirëfunksionimin e sistemit imunitar, si dhe në reduktimin e lodhjes dhe plogështisë.
 • Embëlsues nga bima e Stevia-s

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një tabletë në ditë të tretur në një gotë ujë.

Pa sheqer, laktozë, konservantë apo gjyrues artificialë.

E përshtatshme për diabetikët. Nuk duhet të merret nga pacientët me sëmundje autoimune dhe fëmijët nën 12 vjeç.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Power Health

Forma

Tableta Eferveshente

Sasia

20, 24

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Power of Nature – Echinacea Extra me stevia”

LART