- 10%

Power of Nature – Drink it N’RGY Shot

315 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

N’ergy Shot një përbërje unike e formuluar për të rritur nivelet e energjisë

 • Me shije manafere
 • Pa sheqer, gluten, laktozë, ngjyrues artificial
 • Me ëmbëlsues natyral nga bima e Stevia
 • E përshtatshme për veganë

Një kombinim i ekstrakteve bimore dhe mikronutrientëve
Përqëndrime të larta të kafeinës, aminoacideve dhe ekstrakteve bimore.

Me Vitaminë B6 dhe Vitaminë B12 që kontribuojnë për:

 • Metabolizmin energjitik
 • Reduktimin e lodhjes
 • Funksionin normal të sistemit nervor

Udhëzime mbi përdorimin

 • Tundeni mirë para përdorimit.
 • Mund të konsumohet në çdo kohë.
 • Mund ta holloni dhe në lëngje.
 • Mund të konsumoni maksimumi 2 flakonë në ditë.
Firma

Power Health

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

60ml

Active ingredients per 60ml Attributed amount per bottle
Taurine 1.000mg
L-Carnitine 250mg
Caffeine 180mg
Siberian Ginseng 100mg
Mate 50mg
Vitamin Β6 0,7mg (50% *)
Vitamin  Β12 1,25μg (50% *)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Power of Nature – Drink it N’RGY Shot”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART