- 10%

Power of Nature – Drink it HungOVR Shot

315 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

HungOvr Shot një përbërje unike për të rritur reagimin natyral të trupit ndaj efekteve të alkoolit!

Përbëhet nga:

Fiku i detit
Ekzistojnë prova shkencore që fiku i detit zvogëlon reagimin inflamator të trupit ndaj nënprodukteve të metabolizmit të alkoolit.

Ekstrakt i çajit të hardhisë
Dihidromiricetin (DHM) është substanca kryesore e ekstraktit të cajit të hardhisë që ekstraktohet nga Ampelopsis grossedentata. E njohur veçanërisht
për trajtimin e pasojave të dehjes.

Ekstrakt Guarana
Ekstrakti i Guaranas është burim natyror i kafeinës që përmirëson aftësinë mendore

Magnez, Zink, Vitaminë B6, Vitaminë B2, Vitaminë B1, Vitaminë B12
Kontribuojnë në metabolizmin normal energjitik, reduktimin e lodhjes, ekuilibrin elektrolitik funksionin normal psikologjik, funksionin normal të sistemit nervor dhe funksionin normal të muskujve

 • Me shije pjeshke
 • Pa sheqer
 • Me ëmbëlsues natyral nga bima e Stevia.
 • Pa gluten, laktozë, ngjyrues artificial
 • E përshtatshme për veganë.

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni mirë para përdorimit. Konsumojeni para se të shtriheni. Mund ta holloni dhe në lëngje.
Mos konsumoni më shumë se 1-2 flakone në ditë. Pas hapjes mund të konsumohet brenda 48 orësh.

Firma

Power Health

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

60ml

Active ingredients per 60ml Attributed amount per bottle
Magnesium 56,25mg (15% *)
Zinc 5mg (50% *)
Vitamin Β6 2,8mg (200% *)
Vitamin Β2 1,4mg (100% *)
Vitamin Β1 1,1mg (100% *)
Vitamin Β12 5μg (200% *)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Power of Nature – Drink it HungOVR Shot”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART