- 10%

Power of Nature – Arthrosis

Original price was: 2,250 Lekë.Current price is: 2,025 Lekë.

Suplement për ushqyerjen e kockave, kërceve dhe indit lidhor.

Përshkrimi i Produktit

Ky është një suplement me vlera të larta ushqyese, i cili përmban një gamë të gjerë të pasur me vitamina, minerale dhe ushqyes të tjerë, të tilla si bakër, mangan dhe vitaminë C, që kontribuojnë në formimin normal të kolagjenit dhe për të siguruar shëndetin dhe mirëmbajtjen e gjendjes normale të kockave, kërceve dhe indit lidhor.

Firma

Power Health

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

30

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Power of Nature – Arthrosis”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART