Pool Pharma – Trio Digeracid

2,180 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Tretje jo e mirë dhe ndjesi të vjelle? Djegie dhe aciditet?
Fryrje? Crregullim i florës intestinale?

Trio Digeracid është një shtesë ushqimore me bazë ekstrakte dhe komponentë bimorë të formuluara specifikisht për mirëqenien e traktit tretës.

Formula e saj përmban:

 • Kurkuma: favorizon funksionin tretës
 • Xhenxhërfil: me veprim kundër të vjellave
 • Pluhur orizi dhe banane: të dobishme në rastet e djegies dhe aciditetit
 • Vajra esenciale të Finokut dhe Kardamom: ndihmojnë në uljen e fryrjes, duke favorizuar eleminimin e gazrave dhe rregullimin e lëvizshmërisë së zorrëve.
 • Fermentet laktike (Bifidobacterium lactis 1 mld – Lactobacillus acidophilus 0,10 mld): kontribuojnë në ekuilibrin e florës intestinale.

Teknologjia speciale Duocam® lejon praninë e përbërësve shumë të veçantë dhe delikate në të njëjtën qeskë me një dozë, në sajë të dy ndarjeve të veçanta që ruajnë cilësinë dhe integritetin funksional të secilit komponent.
Formula inovative, patentë e Pool Pharma, nuk përmban gluten dhe laktozë.

Trio Digeracid, funksionon për stomakun dhe zorrën.

Tretni një bustinë në një gotë me ujë dhe konsumojeni para ose pas çdo vakti.

Firma

Pool Pharma

Mosha

Të gjithë

Forma

Bustina

Sasia

12

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pool Pharma – Trio Digeracid”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART