Pool Pharma – MG.K VIS Magnesium Potassium

1,870 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Pool Pharma – MG.K VIS Magnesium Potassium

Shtesë ushqimore e kripërave minerale të magnezit dhe kaliumit me kreatinë dhe kripëra organike të përthithshme. Shtesë dietike e kripërave minerale të magnezit (Trio Mig) dhe kaliumit me kreatinë, magnezi kontribuon në zvogëlimin e lodhjes dhe ekuilibrin e elektroliteve, metabolizmin normal të energjisë dhe, në sinergji me kaliumin, kontribuon në formimin normal të muskujve dhe funksionimin normal të sistemit nervor.

 • Pa gluten

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohen 2 bustina në ditë midis vakteve, të tretura secila në 150 ml ujë, përzieni mirë derisa produkti të tretet plotësisht dhe pijeni menjëherë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Pool Pharma

Mosha

Të gjithë

Forma

Bustina

Sasia

15

Fructose, Magnesium (TrioMig: Magnesium lactate, Magnesium salts of citric acid, Magnesium gluconate), acidity regulator: citric acid, Tribasic potassium citrate, Creatine monohydrate, flavor, sweeteners: acesulfame K, sucralose; anti-caking agent: silicon dioxide (nano), dye: beta-carotene.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pool Pharma – MG.K VIS Magnesium Potassium”

LART