Polysianes – Sublimating Oil with Monoï and Morinda

2,800 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Polysianes Sublimating Oil with Monoï and Morinda eshte nje vaj hidratues me veti anti-moshe, jo i yndyrshem dhe me grimca te ylberta per nje lekure delikatisht vezulluese. Zbukuron lekuren e bronxte pas diellit. Sublimon pamjen e fytyres gjate makijazhit. Permbajtje natyrale ushqyese dhe ristrukturuese per lekuren dhe floket.

Tundeni para perdorimit dhe aplikojeni me masazh te lehte ne fytyre, floke dhe trup.

Firma

Polysianes

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

50ml

Isododecane, Octyldodecanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Disteardimonium Hectorite, Mica, Alcohol, Benzyl Salicylate, Bht, Butylparaben, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Fragrance (Parfum) Gardenia Tahitensis Flower, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal Iron Oxides (CI 77491), Limonene, Linalool, Morinda, Citrifolia Fruit Extract, Propylene Glycol, Red 17 (CI 26100)Titanium Dioxide (CI 77891), Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Water (Aqua), Yellow 11 (CI 47000).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Polysianes – Sublimating Oil with Monoï and Morinda”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART