Përshkrimi i Produktit

Krijuar nga bashkimi i Monoi nga Tahiti (lule Tiare ne vaj kokosi) me 4vajra te tjere natyrale ( Jojoba, Carthamus, Onagri, Susami), kjo perkujdesje vajore multi-funksionale dhe sensoriale zbut, ushqen, parfumon, mbron lekuren nga fotoplakja dhe sublimon trupin & floket si dhe dhuron nje ndjesi lehtesie.

-Hidratim
-Ushqyerje
-Anti-oksidues i fuqishem
-Anti-moshe
-Arome unike qe zgjat

Perdorimi:
Ne fytyre: Aplikojeni ne fytyre ose perzieni nje pike me kremin tuaj te dites
Ne trup: Aplikojeni cdo dite vajin ne trup
Ne floke: Aplikojeni ne gjate dhe ne maja