Përshkrimi i Produktit

Krijuar nga bashkimi i Monoi nga Tahiti (lule Tiare ne vaj kokosi) me 4vajra te tjere natyrale ( Jojoba, Carthamus, Onagri, Susami), kjo perkujdesje vajore multi-funksionale dhe sensoriale zbut, ushqen, parfumon, mbron lekuren nga fotoplakja dhe sublimon trupin & floket si dhe dhuron nje ndjesi lehtesie.

-Hidratim
-Ushqyerje
-Anti-oksidues i fuqishem
-Anti-moshe
-Arome unike qe zgjat

Perdorimi:
Ne fytyre: Aplikojeni ne fytyre ose perzieni nje pike me kremin tuaj te dites
Ne trup: Aplikojeni cdo dite vajin ne trup
Ne floke: Aplikojeni ne gjate dhe ne maja

0/5 (0 Reviews)

Propylene Glycol, Dicaprylate/Dicaprate, Caprylic/Capric Triglyceride, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil (Carthamus Tinctorius Seed Oil), Squalana, Coconut Alkanes, Cocos Nucifera (Coconut) Oil (Cocos Nucifera Oil), Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil (Sesamum Indicum Seed Oil), Tocopheryl Acetate, Benzyl Salicylate, BHT,Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Coco-Caprylate/Caprate, Fragrance (Parfum), Gardenia Tahitensis Flower, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Morinda Citrifolia Fruit Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil (Oennothera Biennis Oil), Propylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil (Simmondsia Chinensis Seed Oil), Tocopherol.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Polysianes

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

100ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Polysianes – Monoi Elixir”

LART