Polysianes – Milky Spray with Monoï SPF 30

2,900 Lekë

Përshkrimi i Produktit

“Polysianes Milky Spray with Monoï SPF 30 eshte nje mbrojtje e late per trupin.
Jo i yndyrshem, ky locion me teksture te lehte hidraton dhe mbron lekuren nga rrezet UV. I pasur me Monoi dhe Morinda, ka gjithashtu veprim anti-moshe. Pas aplikimit, lekura eshte butesisht e parfumuar.
Aplikim praktik
Per te gjithe familjen
Rezistent ndaj ujit”

0/5 (0 Reviews)
Firma

Polysianes

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

125ml

SPF

30

Water (Aqua), C12-15 Alkyl Benzoate, Dicaprylyl Carbonate, Glycerin, Methylene Bis-Benzotriazoyl Tetramethylbutylphenol [Nano], Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, DIethylhexyl Butamido Triazone, Diisopropyl Adipate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Cetearyl Isononanoate, Lauryl Glucoside, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxysetarate, Benzoic Acid, Citronellol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Decyl Glyceryl Behenate, Glyceryl Dibehenate, Hexyl Cinnamal, Hydrogenated Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Glycerides, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Mordinda Citrifolia Fruit Extract, Polyacrylate-13, Polyisobutene, Polysorbate 20, Propylene Glycol, Sorbitan Isostearate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Tribehenin, Xanthan Gum.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Polysianes – Milky Spray with Monoï SPF 30”

LART